اعضای تیم والیبال نوجوانان استان خوزستان مشخص شدند/میر سعد زاده به عنوان مربی انتخاب گردید

والیبال
اعضای تیم والیبال نوجوانان استان خوزستان جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور مشخص شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانالن شهرستان دزفول و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، از سوی کادر فنی تیم والیبال نوجوانان استان ۱۴ بازیکن به اردوی پنجم دعوت شده بودند که طی روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه در سالن ۲۲ بهمن استادیوم تختی اهواز تمرینات خود را ادامه دادند و در پایان ۱۲ بازیکن جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور انتخاب شدند.
تیم والیبال نوجوانان استان خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان کشور که ۱۰ لغایت ۱۶ مرداد ماه در شهرستان پیشوا برگزار می گردد ، آماده می کند .
ایرج شیرعلی سرمربی این تیم اظهار داشت : برای رسیدن به آمادگی بیشتر و فرصت انجام حرکات تاکتیکی اردویی دو روزه دیگری نیز احتمالاً در اهواز ادامه خواهیم داد و سپس به شهرستان پیشوا محل برگزاری مسابقات عزیمت خواهیم کرد.
وی با اشاره به تدارک بازی دوستانه با منتخب جوانان استان در بعدازظهر روز جمعه افزود : تا رسیدن به مرز آمادگی کمی فاصله داریم و با تدارک اردویی دیگر مطمئناً تا حدودی نقاط ضعف تکنیکی بازیکنان را مروری خواهیم داشت تا با آمادگی مناسب و برای رسیدن به اهدافمان با رقبای خود دیدار داشته باشیم .
سرمربی تیم نوجوانان استان گفت : ما دیدارهای سختی را با حریفان خود پیش بینی می کنیم ولی به کسب نتیجه امیدواریم.

گفتنی است، تیم والیبال نوجوانان استان خوزستان با تیم هایی از استان آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، کرمانشاه ، توابع تهران ، یزد ، مازندران ، گلستان ، هرمزگان ، فارس ، کرمان و تهران همگروه است و ایرج شیرعلی به عنوان سرمربی ، میلاد میرسعدزاده از دزفول (مربی) ، محمود پویانفر به عنوان سرپرست، تیم را همراهی خواهند کرد.

والیبال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>