برنامه راهبردی وزارت ورزش و جوانان تدوین شد

arm[1][1]
دبیرخانه شورای راهبردی وزارت ورزش و جوانان پس از برگزاری جلسات متعدد در کارگروه تدوین برنامه، نسبت به تدوین برنامه راهبردی وزارت ورزش و جوانان اقدام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، بر اساس این برنامه، اهداف کلان و پیشنهادی کارگروه تدوین برنامه برای وزارت ورزش و جوانان در افق پنج ساله، تعمیق فرهنگ اسلامی ایرانی در ورزش و توسعه فرهنگ ورزشی در جامعه، بهبود سبک زندگی فعال، ارتقاء عزت و اقتدار ملی، توسعه کمی وکیفی زیر ساخت ها و رونق اقتصاد ورزش و ارتقاء رضایتمندی ذی نفعان تعیین شده است.
برنامه مذکور پس از تأیید در اولین نشست شورای راهبردی و همچنین تجمیع اقدامات عملیاتی حوزه های مختلف وزارت ورزش و جوانان برای اطلاع مردم و جامعه ورزش منتشر خواهد شد. ضمن اینکه هم اکنون فرایندهای اجرایی طراحی و راه اندازی سامانه مبین با هدف نظارت و راهبری آنلاین برنامه راهبردی توسط مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات در حال انجام است.
بدیهی است با تدوین برنامه و فعال سازی سامانه مبین، اقدامی مؤثر و اساسی در راستای استقرار مدیریت دانش و قرارگیری ورزش و امور جوانان کشور در مسیر اهداف و مأموریت ها به اجرا خواهد رسید.

arm[1][1]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>