بیانیه اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در خصوص راهپیمایی روز جهانی قدس

قدس
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول و به نقل از اداره کل ورزش و جوانان خوزستان،این اداره کل طی بیانیه ای حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام نمود.
جامعه ورزش و جوانان خوزستان همچون سالهای گذشته همگام با اقشار مختلف مردم بار دیگر اراده محکم خود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین را به منصه ظهور خواهد گذاشت.
روز قدس حماسه ماندگار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)،روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، رستاخیز استکبار ستیزی مسلمانان جهان، روز وحدت همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم است.
اکنون که در آستانه روز جهانی قدس رژیم اشغالگر اسرائیل مردم بی‌‌دفاع فلسطین را مورد حملات ظالمانه خود قرار داده است،این راهپیمایی از اهمیت بیشتری نسبت به سالهای گذشته برخوردار است.
جامعه ورزش و جوانان خوزستان با شرکت در این راهپیمایی ضمن تجدید بیعت با آرمانهای معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری حمایت خود را از حقوق مردم مظلوم فلسطین و انزجار خود را از جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی در حق مردم ستمدیده غزه اعلام می نمایند.
اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان از کلیه ورزشکاران،مربیان،داوران،پیشکسوتان،علاقه مندان ورزش،جوانان عزیز، فهیم و انقلابی،هیأتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد جوانان دعوت می نماید با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر شور و شعور انقلابی و اسلامی خود را به رخ جهانیان بویژه استکبار جهانی و حامیان آنها به نمایش گذاشته و لبیک خود را به ندای رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام نمایند.
این راهپیمایی روز جمعه سوم مردادماه رأس ساعت ۱۱ صبح از محل مسجد آیت الله موسوی جزایری واقع در بازار امام (ره) به سمت مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می گردد.

قدس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>