رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان:طرح توانمندسازی روابط عمومی ها در دست اقدام است

635646959203172778

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با بیان این که طرح توانمندسازی روابط عمومی های فدراسیون ها و ادارات کل ورزش و جوانان در دست اقدام است، گفت: امیدوارم بتوانیم بر اساس برنامه های هر حوزه، بودجه مناسبی به روابط عمومی ها تخصیص دهیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مازیار ناظمی در مراسم تجلیل از پایگاه های خبری برگزیده و روابط عمومی های برتر فدراسیون های ورزشی، بیست و سوم تیرماه را روز مناسبی برای گردهم آمدن عنوان کرد و گفت: روز شیرینی است چرا که مقارن شد با حلاوت توافق هسته ای و به ثمر نشستن تیم مذاکره کننده ایران و این موفقیت کشور و نظام را به همه همکاران تبریک می گویم .


وی افزود: از همین راه دور تیم مذاکره کننده هسته ای کشور را تشویق می کنیم و امیدواریم مجاهدت امروز این عزیزان در کوران روزگار فراموش نشود تا فرزندان ما به امروز افتخار کنند.


ناظمی در ادامه ضمن قدرانی از تلاش های داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در برگزاری این مراسم و دکتر شعبانی بهار معاون ورزش همگانی از حضور در جمع رسانه ای های ورزش، گفت: مخاطبان امروز رسانه به دلیل دانایی و توانایی فعال تر شده اند که این موضوع کار را برای روابط عمومی ها سخت تر کرده است.


او با بیان این که روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان خط قرمز ها و گروه های مخاطب خاص خود را دارد که باید ضمن بیان مسائل منافع آن نیز حفظ شود، افزود: از آغاز کارم در دولت تدبیر و امید دو حوزه را در روابط عمومی وزارتخانه به صورت جدی دنبال کردیم.


رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: بحث آموزش در اولویت برنامه ها قرار گرفت و بر اساس آن کارگروهی از بین روابط عمومی فدراسیون ها برای ایجاد تحرک بیشتر در این حوزه تشکیل شد.

وی نشست های تخصصی ، بازدیدهای میدانی ، تعیین شاخص ها ، برگزاری مداوم کارگاه های آموزشی و نیاز سنجی از روابط عمومی ها را از جمله برنامه های این کار گروه برشمرد.


ناظمی کمبود منابع مالی را یکی از مشکلات حوزه روابط عمومی عنوان کرد و گفت: ما بودجه مستقلی در روابط عمومی مرکز، فدراسیون ها و ادارات کل ورزش و جوانان استان ها نداریم و این در حالی است که این همه انتظار از روابط عمومی ها وجود دارد .


وی با بیان این که طرح توانمندسازی روابط عمومی های فدراسیون ها و ادارات کل ورزش و جوانان در دست اقدام است، گفت: امیدوارم بتوانیم با نظر مساعد وزیر محترم ورزش و جوانان بر اساس برنامه های هر حوزه، بودجه مناسبی به روابط عمومی ها تخصیص دهیم.


مازیار ناظمی در ادامه استفاده از ابزارهای اجتماعی را در پیشبرد اهداف روابط عمومی ها بسیار موثر دانست و افزود: شاید چالش آینده بسیاری از سازمانها همین شبکه های اجتماعی باشند و برای همین توصیه میکنم در این بخش حضور روابط عمومی ها چه استانی و چه در سطح فدراسیون موثر باشد ضمن اینکه مجاری رسمی هم مانند پایگاه های خبری و خبرگزاری ها نیز می توانند مثل همیشه اخبار و اطلاعات نهاد و سازمان ما را پوشش دهند.


او فضای ایجاد شده در رسانه های جمعی به خصوص در رادیو ورزش را برای انعکاس اخبار بسیار مثبت عنوان کرد و گفت: قضاوت مردم از حوزه ورزش بر اساس آن چیزی است که شما انعکاس می دهید این بازتاب ها چهره و تصویر سازمان شما را در نزد مردم ترسیم می کند .

ناظمی در پایان ضمن تقدیر از تلاش های جمع حاضر، این دست از نشست های دوستانه را برای همفکری و تعامل بیشتر مفید دانست و ابراز امیدواری کرد که این دیدار ها ادامه دار باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>