طرح آموزش فراگیر مهارت های زندگی ویژه ازدواج جوانان در استان خوزستان اجرا می شود

123

مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان از اجرا شدن طرح آموزش فراگیر مهارت های زندگی ویژه ازدواج جوانان در استان خوزستان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول فرامرز کیانی زاده در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان در این باره اظهار داشت: طرحی با عنوان آموزش فراگیر مهارت های زندگی ویژه ازدواج جوانان را به حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ارائه نمودیم که پس از تأیید شدن این طرح درصدد اجرایی نمودن آن هستیم.

کیانی زاده افزود:۱۵ همایش در قالب این طرح با هدف ارائه الگوی مناسب از سبک زندگی اسلامی، تلاش جهت تحکیم بنیان خانواده و پیشگیری از وقوع طلاق و همچنین بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به جوانانی که در شرف ازدواج هستند، در استان خوزستان برگزار می گردد.

وی بیان داشت:در همین راستا اولین همایش روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه در محل تالار شهید مطهری اداره آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار می شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان تصریح کرد:طی جلسات متعدد و انجام هماهنگی های لازم تصمیم داریم این طرح را در سازمانها و دستگاههایی نظیر آموزش و پرورش،دانشگاهها و پادگان های آموزشی مساجد که با ظرفیت عظیم جوانان سروکار دارند،اجرا کنیم.

وی خاطر نشان کرد:امیدواریم این دستگاهها با همکاری و تعامل و همچنین حمایت استانداری و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی این طرح را در دستور کار خود قرار دهند و این آموزشها را به صورت مستمر در تقویم کاری خود داشته باشند تا شاهد اثرات آن در آینده باشیم.

 

کیانی زاده در پایان با بیان اینکه آموزش نیاز اساسی جوانان در عرصه های فرهنگی،اجتماعی و دینی میباشد،افزود:با برگزاری این سلسله همایشها پیش بینی می شود حدود ۶۰۰۰ نفر از جوانان در سالجاری تحت این آموزش قرار بگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>