مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان:پیشکسوتان سرمایه و اعتبار ورزش استان هستند

کیانی زاده
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت:پیشکسوتان سرمایه واقعی و اعتبار ورزش استان محسوب می شوند و مردم همواره احترام زیادی برای این قشر ارزشمند قائل بوده و هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،فرامرز کیانی زاده روز گذشته در محفل انس با قرآن کانون پیشکسوتان استان خوزستان اظهار داشت:بسیار خوشحالم از اینکه فرصتی پیش آمد تا در جمع کسانی باشم که عمر خود را برای تعلیم و تربیت جوانان و رشد و توسعه ورزش استان صرف نموده اند.
وی با بیان اینکه جمع شما مجموعه ای از گوهرهای گرانبهاست که باید قدر آن را بدانیم،افزود: پیشکسوتان همیشه عامل خیر و برکتهای زیادی بوده اند و در آینده هم می توانند باشند چراکه با بهره گیری از تجربه ارزشمند شما عزیزان است که ورزش استان می تواند همچنان در مسیر رشد و تعالی حرکت کند.
کیانی زاده بیان داشت:از شما پیشکسوتان عزیز درخواست میکنم که ما را در اداره امور ورزش و جوانان استان راهنمائی کنید و از تجارب خودتان ما را بی نصیب نگذارید.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان تصریح کرد:بازنگری و اصلاح اساسنامه کانون پیشکسوتان،حضور بیشتر و همه گیر رشته های ورزشی در اعضاء هیأت مدیره،درآمدزائی و انجام کارهای اقتصادی از جمله مواردی است که کانون می بایست در دستورکار خود قرار دهد.
وی افزود:باید به گونه ای عمل کرد تا کانون پیشکسوتان به خودکفائی و استقلال مالی برسد ،آن موقع است که می تواند حمایت همه جانبه ای از اعضاء خود داشته باشد.
کیانی زاده خاطر نشان کرد:ما این آمادگی را داریم تا با مسئولین کانون پیشکسوتان جلسات و نشست هایی داشته باشیم و هر گونه کمکی از دستمان برآید انجام خواهیم داد.
وی در ادامه سخنانش گفت:برگزاری محفل انس با قرآن کار بسیار پسندیده ای است که من به نوبه خودم از آقای سالمی و همه کسانی که در برگزاری این مراسم زحمت کشیدند،تشکر و قدردانی می کنم.
 

کیانی زاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>