مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: برای توسعه ورزش بانوان استان برنامه‎ریزی می‎کنیم

123

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: از مسئول ورزش بانوان اداره کل انتظار داریم برای توسعه ورزش بانوان استان برنامه های خوبی را در نظر بگیرد تا در سال ۹۳ شاهد تحولی در این بخش باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، فرامرز کیانی زاده در نشست با نواب‌رئیس هیات‌های ورزشی استان و مسئولان ورزش بانوان شهرستان‌ها که در سالن اجتماعات اداره‌کل برگزار شد،طی سخنانی اظهار داشت: نگاه و دید ما به ورزش علم محوری، برنامه ریزی و برنامه مداری است که بر همین اساس انتظار داریم همگی طبق این دیدگاه کار کنند.

 

وی با بیان اینکه ما به دنبال کار و نتیجه گرفتن هستیم نه به دنبال حرف زدن، افزود: من با شروع کارم خانم ناصری مقدم را به عنوان مسوول ورزش بانوان استان منصوب کردم و باتوجه به اینکه ایشان کارشناس ارشد تربیت بدنی است و در بخش پژوهشی اداره کل نیز کار کرده است، قطعا انتظار داریم برای توسعه ورزش بانوان برنامه ریزی کند تا این بخش بتواند به جایگاه اصلی خود برسد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: ما در انجام کارهای مان بسیار جدی هستیم و می خواهیم در بخش بانوان، هم در بخش همگانی و هم در بخش قهرمانی کار و برنامه ریزی کنیم. البته به نظر من وضعیت ما در بخش همگانی بهتر است.

 

وی در ادامه بیان کرد: متاسفانه وضعیت مدال آوری بخش بانوان به جز در رشته های سبکی، ضعیف بوده است. امیدوارم با برنامه ریزی ای که انجام می شود، طی سال های ۹۳ و ۹۴ بتوانیم مدال های بیشتری کسب کنیم اگرچه این روند، زمان بر است.

 

کیانی زاده ادامه داد: باوجود خانم شهریان و تجربه او، امیدوار هستیم با برنامه هایی که ارایه می دهد، ورزش کشور در بخش بانوان متحول شود. امیدوارم ایشان با سوابقش تغییرات خوبی در ورزش کشور به وجود آورد. باتوجه به خوزستانی بودن ایشان از او انتظار داریم به ورزش خوزستان هم توجه بیشتری داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>