مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: در سال ۹۳ باید به دنبال ایجاد تغییرات باشیم

123

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: موفقیت در سال ۹۳ نیاز به جان تازه دارد و باید تفکرات را کمی تغییر دهیم و در بخش اصول مدیریتی نیز تجدید نظر کنیم.

aa.k

به گزارش پایگاه خبری اداره ورزش و جوانان دزفول و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی  ورزش و جوانان خوزستان، فرامرز کیانی‌زاده در نشست با روسای هیات‌های ورزشی استان که در سالن اجتماعات اداره‌کل ورزش و جوانان برگزار شد، ضمن تشکر از تلاش و زحمات روسای هیات‌ها و تبریک سال نو اظهار داشت: ما به دنبال این هستیم که در کارهایمان تغییراتی ایجاد کنیم و برنامه‌ریزی‌ها به صورتی باشد که سال ۹۳ را بسیار بهتر از سال ۹۲ به پایان برسانیم.

وی در ادامه ضمن تبریک موفقیت تیم‌ملی کشتی آزاد در جام جهانی بیان داشت: روز ملی شدن نفت را هم پیشاپیش تبریک می‌گویم و امیدوارم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان امسال افتخارآفرینی کند و افتخاری دیگر به افتخارات خوزستان اضافه نماید.

کیانی زاده در بخشی دیگر از سخنانش در خصوص میزبانی لیگ فوتبال باشگاههای آسیا خاطرنشان‌کرد: در دو سه ماه گذشته یکی از دغدغه‌های من ورزشگاه ۵۰ هزار نفری غدیر اهواز بود و برای آماده‌سازی این استادیوم، کارهای باقی مانده بسیاری وجود داشت. به هر حال بحث آبروی کشور مطرح بود و این موضوع بازتاب بین‌المللی هم داشت که خوشبختانه با کمک استاندار محترم توانستیم ورزشگاه را آماده کنیم که جا دارد از زحمات و حمایتهای ایشان تشکر و قدردانی کنم.

وی در ادامه گفت: از روسای هیات‌ها می‌خواهم به آمار توجه کنند، چرا که در نهایت این آمار است که عملکرد ما را تعیین می‌کند. وزارت ورزش و جوانان هم به آیتم‌هایی امتیاز می‌دهد که مستندات آن نیز وجود داشته باشد، این بخش را جدی بگیرید، چرا که متاسفانه خیلی از هیات‌ها آمارشان را کامل تحویل نداده اند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که برخی از روسای هیات‌ها به ماده ۸۸ بی‌توجهی کرده‌اند، عنوان کرد: هیات‌های شهرستانی به ۸۰ درصد از تعهدات خود در این زمینه عمل کرده‌اند ولی برخی هیات‌های استانی در این بخش ضعیف بوده‌اند که این موضوع یکسری مشکلات هم به وجود آورده است بر همین اساس کمیسیون ماده ۸۸ را راه اندازی کرده ایم که این موارد پیگیری شود.

وی با اشاره به لزوم میزبانی مسابقات مختلف در خوزستان تصریح کرد: تا آن‌جا که در توان‌تان است میزبانی مسابقات را به عهده بگیرید. دو سه شهر تقبل کرده‌اند که بیشتر هزینه‌ها و امکانات این میزبانی‌ها را پرداخت کنند که یکی از این شهرستان‌هایی که اعلام آمادگی کرده، ماهشهر است و به نظرم این میزبانی‌ها در آبادان هم می‌تواند باشد و سایر شهرستان‌ها نیز باید برای این بخش برنامه‌ریزی کنند، چرا که می‌دانید که این میزبانی‌ها می‌تواند مزایای خوبی داشته باشد.

وی گفت: قطعا در حد توان‌مان در سال ۹۳ تلاش می‌کنیم تا به یکسری منابع مالی دست پیدا کنیم تا کمک بیشتری به هیات‌ها شود و مطمئن باشید این موضوع را پیگیری می‌کنم. از شما نیز می‌خواهم با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان و همچنین توانایی‌هایی که دارید و با استفاده از ارتباطات‌تان به منابع مالی دست پیدا کنید.

همچنین معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در این جلسه اظهار داشت: حوزه فرهنگی قطعه اصلی پازل ورزش و جوانان است و هیأتهای ورزشی باید در سال آینده اهتمام ویژه ای به این بخش داشته باشند و در اجرای برنامه های فرهنگی فعالتر و پررنگ تر ظاهر شوند.

ابراهیم نصیری افزود:تدوین برنامه مدون فرهنگی نیاز جدی ورزش است که این موضوع جزء برنامه های اصلی ما در سال آینده می باشد.

حمید شکیبا مهر معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان نیز طی سخنانی بر نگهداری صحیح و مناسب از اماکن ورزشی که در اختیار هیأتها هستند،تأکید نمود.

معاون توسعه امور ورزش نیز با بیان اینکه به دنبال علمی کردن ورزش هستیم،تصریح کرد:اولین گام در مدیریت علمی برنامه ریزی است که ما در این زمینه به یک برنامه رسیده ایم که البته باید کامل شود.

مظفر علی شائی در ادامه گفت:پس از تصویب برنامه، نظارت و کنترل،هماهنگی و گزارش دهی،ارزیابی و برآورد مالی از جمله مواردی است که توسط اداره کل و هیأتها انجام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>