معاون فرهنگی و امور جوانان استان خوزستان:انعکاس مراسم عزاداری امام حسین (ع) سبب تقویت روحیه دینی و فرهنگی جوانان می شود

DSC07528-631x353
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت:انعکاس مراسم عزاداری امام حسین (ع) در ایام محرم سبب فرهنگسازی و تقویت روحیه و هویت دینی و فرهنگی جوانان می شود.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول ابراهیم نصیری در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان با اعلام اینکه پخش مراسمهای عزاداری محرم از صدا و سیما بازتاب خوبی در اذهان عمومی جوانان خواهد داشت، اظهار داشت:جا دارد از تلاش صدا و سیما جهت پوشش رسانه ای برنامه های ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تشکر و قدردانی نمایم که به نحو شایسته و مطلوبی جلوه های ویژه ای از حضور مردم و جوانان در مراسمات مختلف سراسر استان را منعکس نمود و به تصویر کشید .
وی افزود:سازمانهای مردم نهاد جوانان در این ایام به صورت خود جوش با توجه به اهدافی که در اساسنامه پیش بینی شده است با به مشارکت گرفتن جوانان مراسمات مختلفی در حوزه وقایع تاریخی محرم، علی الخصوص تاسوعا و عاشورا برگزار نمودند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در ادامه تصریح کرد:در این ایام خیلی باید مراقب بود که واقعیات و حقیقت قیام امام حسین(ع) در مراسم ها به دور از هرگونه احساسات عینا و به درستی به نسل جوان منتقل شود چراکه گاها مشاهده می شود بعضی حرکات نامعقول سبب خدشه دار شدن بعضی از واقعیات و سوء استفاده دشمنان اسلام شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>