پایان رقابتهای کشتی ساحلی قهرمانی کشور در شهرستان شوش

81566144-6379117

رقابتهای کشتی ساحلی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور که از صبح روز جمعه ۲۱ فروردین ماه به میزبانی شهرستان شوش دانیال نبی (ع) آغاز گردیده بود ، شب گذشته با مشخص شدن نفرات هر سه رده سنی به پایان رسید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان دزفول و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، در کشتی ساحلی بزرگسالان تیم فدراسیون روستایی و عشایری مازندران عنوان نخست را کسب کرد و در رده های سنی جوانان و نوجوانان نیز تیم های تهران و مازندران عنوان قهرمانی را بدست آوردند.

رده بندی تیمی و انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

بزرگسالان:

رده بندی انفرادی:
۷۰ کیلوگرم: ۱- محمد نادری (زنجان) ۲- محمد جواد میرزائیان (لرستان) ۳- محمد سرگو (البرز) و حشمت اله کریمی (مازندران) ۵- میلاد رضایتی (گیلان) و جابر رجب پور (خوزستان الف) ۷- محمد حمیدی (فدراسیون روستایی – مازندران) ۸- پیمان حقی (تهران) ۹- فواد بنی سعید (خوزستان ب) ۱۰- کامیاب قربانی (خراسان جنوبی)

۸۰ کیلوگرم: ۱- جعفر قاسمی (فدراسیون روستایی- مازندران) ۲- حسین الیاسی (مازندران) ۳- هادی قاسم نژاد (فدراسیون روستایی همدان) و سیدعلی موسوی (گیلان) ۵- جمال رمضانی (خوزستان الف) و حامد رضایی (البرز) ۷- محمدجواد شیرازی (تهران) ۸- محمد ورمرزیار (توابع تهران) ۹- یاسر امیرخانی (آذربایجان شرقی) ۱۰- مرتضی حیدری (چهارمحال و بختیاری)

۹۰ کیلوگرم: ۱- سید حسین میرصابری (فدراسیون روستایی- مازندران) ۲- دیسکالیفه ۳- حسین اسماعیلی (توابع تهران) و جواد نظری (کرمانشاه) ۵- سید محمد ساداتی (مازندران) و رضا بیات (تهران) ۷- علی ابرار باقر پور (فدراسیون روستایی- همدان) ۸- غلامرضا سالاروند (مرکزی) ۹- بهنام حقیقی (گیلان) ۱۰- محمد ریاحی (چهارمحال و بختیاری)

۹۰ + کیلوگرم: ۱- هادی وفایی (فدراسیون روستایی همدان) ۲- مجتبی مرادی (خوزستان الف) ۳- احمد حبیب نژاد (مازندران) و خشایار دهستانی (فدراسیون روستایی مازندران) ۵- سید محمد حسین دهقان پور (خوزستان ب) رضا هادی (آذربایجان شرقی) ۷- مسعود طاهری (البرز) ۸- آرش مردانی (تهران) ۹- ابراهیم حبیبی (مرکزی) ۱۰- جلیل پیرمردی (توابع تهران)

رده بندی تیمی: ۱- فدراسیون روستایی مازندران ۳۲ امتیاز ۲- مازندران ۳۱ امتیاز ۳- فدراسیون روستایی همدان ۲۲ امتیاز ۴- خوزستان الف ۲۱ امتیاز ۵- البرز ۱۸ امتیاز ۶- گیلان ۱۶ امتیاز

فنی ترین کشتی گیر: جعفر قاسمی (فدراسیون روستایی مازندران)
کاپ اخلاق: استان خوزستان

رده سنی جوانان:

رده بندی انفرادی:
۶۰ کیلوگرم: ۱- کامبیز وهاب نیا (فدراسیون روستایی- مازندران) ۲- امید محمدزاده (مازندران) ۳- نوید زنگنه (تهران) و علیرضا محمدحسنی (توابع تهران) ۵- آرش پورمنافی (خراسان رضوی) و سجاد استوار (آذربایجان شرقی) ۷- محمد رستگار (فارس) ۸- شهروز کریمی (خوزستان الف) ۹- یاسر نوروزنیایی (گیلان) ۱۰- عبداله آفرین (بوشهر)

۷۰ کیلوگرم: ۱- سامان رحمانی (تهران) ۲- ارسلان رجایی (بوشهر) ۳- ابولفضل سلیمانی (توابع تهران) و هومن رشیدی (کرمانشاه) ۵- سید محمد مقیمی (مازندران) و محسن مصطفوی (آذربایجان شرقی) ۷- علی دقیق (مرکزی) ۸- محمدرضا میرقائد (خوزستان الف) ۹- امید اژدری (فدراسیون روستایی- مازندران) ۱۰- سعید بهمنی (البرز)

۸۰ کیلوگرم: ۱- علیرضا نادعلی (البرز) ۲- ابوالفضل آهوپا (فدراسیون روستایی مازندران) ۳- میلاد مهدی زاده (تهران) و محمدجواد محمدبیگی (کرمانشاه) ۵- مهرداد شعبان گنجی (کهکیلویه و بویراحمد) و رضا ابراهیمی خوزستان (الف) ۷- پیمان حیدری (مازندران) ۸- محمد دهقان (گلستان) ۹- علیرضا رضوانی (گیلان) ۱۰- فرشاد محمدی (توابع تهران)

۸۰ + کیلوگرم: ۱- صابر کولیوند (البرز) ۲- هومن قنبری (مازندران) ۳- حسین پورخیری (تهران) و سید امیرحسین باباشاهی (گیلان) ۵- میرعلی یوسف گرمابکی (توابع تهران) و بهداد محمدرضایی (خوزستان الف) ۷- امیررضا موتاب (آذربایجان شرقی) ۸- محمد مرادی (کرمانشاه) ۹- پیمان نیکرو (فدراسیون روستایی- همدان) ۱۰- حسین حسین زاده (بوشهر)

رده بندی تیمی: ۱- تهران ۳۴ امیتاز ۲- مازندران ۲۸ امتیاز ۳- توابع تهران ۲۳ ۴- البرز ۲۱ امتیاز ۵- کرمانشاه ۱۹ امتیاز ۶- خوزستان الف ۱۸ امتیاز

فنی ترین کشتی گیر: سامان رحمانی (تهران)
کاپ اخلاق: استان گیلان

رده سنی نوجوانان:

رده بندی انفرادی:
۶۰ کیلوگرم: ۱- آرمین کهرلویی (مازندران) ۲- رضا رضی پور (فدراسیون روستایی مازندران) ۳- میلاد شایانی (خوزستان الف) و علی جامع (گیلان) ۵- علی سری (تهران) و بهنام دهقان (فارس) ۷- علی میرزایی (البرز) ۸- امیررضا محمدپور (توابع تهران) ۹- مهدی حسن آبادی (کرمانشاه) ۱۰- محمدرضا شهبازی (آذربایجان شرقی)

۷۰ کیلوگرم: ۱- امیرحسین امینی (مازندران) ۲- کمیل نورمحمدی (توابع تهران) ۳- امیرحسین یعقوبی (البرز) و سید حسین حسینی (فدراسیون روستایی مازندران) ۵- رامین حاجتی (کهکیلویه و بویراحمد) و سید محمدحسین موسوی (فارس) ۷- محمدرضا غیاثی (کرمانشاه) ۸- حسین غبیشاوی (خوزستان) ۹- علیرضا باباچی (اصفهان) ۱۰- حکیم ربیعی (بوشهر)

۷۰+ کیلوگرم: ۱- عرفان جعفری (فدراسیون روستایی مازندران) ۲- سینا شاکری (مازندران) ۳- محمد رستمی پور (خراسان رضوی) و محراب کریمی (تهران) ۵- حسین بوجانی (توابع تهران) و مصطفی ابولزاده (خوزستان ب) ۷- محمدرضا نهادی (خوزستان الف) ۸- سینا فرمان (اصفهان) ۹- محمدجواد طهماسبی (گلستان) ۱۰- محمد موحدی (مرکزی)

رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۲۹ امتیاز ۲- فدراسیون روستایی مازندران ۲۷ امتیاز ۳- تهران ۲۳ امتیاز ۴- خوزستان الف ۱۵ امتیاز ۵- البرز ۱۲ امتیاز ۶- فارس ۱۲ امتیاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>